2016 Koton Abiye Modelleri

2016 Koton Abiye Modelleri

Yeni sezonda Koton abiye elbiseler daha çok siyah ve kırmızı renklerinden meydana geliyor. Elbiselerde feminen çizgilerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. 2016 Koton abiye modellerinde detaylar ve farklı çizgiler kadınların severek giyecekleri abiye modelleri arasında yer alıyor.

Koton abiye modelleri içinde tül detayların ve taşlı ayrıntıların sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Tül detaylar eteklerde, kollarda ve sırt kısmında kullanılarak transparan görüntüyle birlikte kadınsı detaylar öne çıkarılmış. Kısa elbiselerin üzerine geçirilen tül detaylar bacaklarınıza farklı bir gizem katacak. Aynı zamanda bileklere dek uzanan elbiselerde derin yırtmaçlar feminen çizgilerin öne çıkmasını sağlıyor. Abiye elbise modellerinde sadece uzun elbiseler yok. Kısa elbiselerde abiye elbise modellerinin içinde bulunuyor. 2016 Koton abiye modelleri arasında yer alan kısa abiye elbise modelleri daha çok kırmızı renk detayından meydana geliyor. Dantel detaylı kısa elbiseler Koton abiye modelleri içinde en çok giyilen model olacak. Kollarda veya etek kısmında yer alan dantel elbiseler kadınların zarifliğini daha fazla öne çıkaracak.

Sırt dekolteli kısa abiye elbiselerin yanı sıra; anvelop detaylı elbise modelleri de abiye elbise türleri içinde bulunuyor. Tepeden tırnağa dantel olan mini abiye elbiseler gençlerin severek giyecekleri abiye modelleri arasında yer alacak. Kol ve yaka detaylı abiye elbiseler sezonun en dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor.

2016 Koton Abiye Modelleri

Bir önceki yazımız olan Hamile Kıyafetleri başlıklı makalemizde 2016 Hamile Kıyafetleri, şık Hamile Kıyafetleri ve yeni Hamile Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2016 Koton Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Büsra dedi ki:

    Sanırım sağ en alttaki mavi abiyeyi giyen tam bir prenses olacak 🙂

Sayfa başına git