Uzun Ceket Modelleri

Uzun Ceket Modelleri
17 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 116 kez okundu.

Uzun Ceket Modelleri

Bayanların vazgeçilmezlerinden olan uzun ceket modelleri, yine bu yılda oldukça tercih edilecek gibi. Yırtmaçları hiç bir zaman unutulmayan bu ceketler, en ünlü moda tasarımcıları sayesinde hayat buluyor. Her zaman farklı kumaş seçenekleri ile ulaşabilmek mümkün iken, asimetrik kesimleri ile göz dolduruyor.

Asimetrik ceketler

Son yıllarda bayanların oldukça sevdiği ve tercih ettiği bir kesim olan asimetrik, yine uzun ceket çeşitlerinde de oldukça yaygın tercih ediliyor. Bunun yanı sıra standart kesimlere sahip olan modeller, bazı yırtmaçlar ve arkadan kordonlu detayları ile sezona damgasını vuruyor. Genel olarak kumaş ve keten seçenekleri bulunurken, farklı tasarım ürünlere ulaşabilmek de oldukça mümkün.

Polyester ceketler

Aslında bayanlar için üretilen uzun ceket modelleri, genel olarak polyester ve elastan karışımlı olarak sunulmaktadır. Her ne kadar elastan özellikleri az olsa da, oldukça rahat bir giyimi de sizlere sunmaktadır. Yine bu ceket modellerinde de asimetrik kesimlere sahip olabilmeniz mümkündür.

Uzun kollu ve yırtmaçlı

Kolları uzun olan, dar kesim ya da bol kesim olarak ulaşabileceğiniz bu modeller, yandan yırtmaçlı olarak tercih edilebilir. Her ne kadar genelde yırtmaçlar yandan olsa da, arka orta bölmeden de yırtmaçlı olarak sizlere sunulacaktır. Dik yaka ya da yakasız seçenekleri bulunduğu gibi, düğmeli ya da düğmesiz olarak da seçimler yapılabilir. Elbette ki yaka detaylarına da düğmeler eklenerek, farklı bir stili ortaya koyabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Kışlık Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kışlık Ceket Modelleri, bayan Kışlık Ceket Modelleri ve erkek Kışlık Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git