Ünlülerin Saç Modelleri

Ünlülerin Saç Modelleri

Ünlüler saçlarını dönem dönem değişik modellerle kullansalar bile her zaman bir modele takılı kalıyorlar. Bunun sebebi ise yüzlerine giden en iyi modeli bulmuş olmaları. Ünlülerin saç modellerini incelerken işe Hülya Avşar’dan başlamak istedik.

Güzelliği ile Türk halkının gönlünde taht kuran Avşar; saçlarını genellikle orta boylarda kullanıyor. Saçlarını doğal olarak kullanmayı tercih eden Avşar; yüz hatları nedeniyle saçlarını serbest kullanmayı tercih ediyor. Tuba Büyüküstün bir kaç sene öncesine kadar uzun ve simsiyah saçlarıyla göz kamaştırıyordu. Geçen yıl kestirdiği kısa saçlarla yine adından söz ettirmeyi başardı. Şuan saçlarını kısa kullanan Tuba Büyüküstün bu saç modeliylede oldukça çekici hale geldi.

Sevilen ses sanatçılarından biri olan Ebru Gündeş; saçlarını son yıllarda düz olarak kullanmayı tercih ediyor. Güzel sanatçıya atkuyruğu modeli oldukça yakışıyor. Oda bunun farkındaki saçlarını sürekli atkuyruğu modeliyle kullanmayı tercih ediyor. Ünlülerin saç modelleri genellikle daha trend modellerden oluşuyor. Gülben Ergen’de saçlarını kısa kullanmayı seven ünlülerden biri. Yüz hatlarını ön plana çıkarmayı seven Ergen; bu haliyle daha genç görünüyor.

Dizilerin aranan oyuncularından biri olan Neslihan Atagül saçlarını genellikle serbest ve düz fönlü kullanmayı tercih ediyor. Uzun saçlarını doğal renklerle kullanan Atagül; gittiği davetlerde saçlarını örgülü modellerle dikkat çekici hale getiriyor. Son yılların gözde oyuncularından biri olan Beren Saat ise yüz hatlarına uygun olan kalın maşa ile hareketlendirilmiş saç modellerini kullanmayı tercih ediyor.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git