2016 Kısa Abiye Modelleri

2016 Kısa Abiye Modelleri

Kısa abiyeler kadınların severek kullandıkları abiye modellerinden biridir. Yeni sezonda abiyeler daha mini ve parlak desenli modellerden meydana geliyor. 2016 kısa abiye modelleri arasında hareketli ve bol taşlı modellerde mevcut.

Kısa abiye çeşitlerinde normal kumaşlarla parlak taşların bir araya getirildiği modellerde mevcut. Vücut kısmında yer alan parlak taşlar aynı zamanda omuz kısımlarında da yer alıyor. Bu tip elbiselerde kadınların vücut hatları daha çok ortaya çıktığı için zarif bayanlar bu modelleri daha fazla tercih ediyor. Diz üzerinde olan kısa abiyelerde modeller her zaman dar değil. A kesim etek tipine sahip kısa abiyelerde mevcut. 2016 kısa abiye modelleri arasında yer alan geniş etekli kısa abiyeler genelde dantel figürleriyle hareketlendirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Kollarda ve eteğin uç kısımlarında yer alan danteller kısa abiyeleri giyilebilir bir hale getiriyor. Yarım kol olan kısa abiyelerin yanı sıra uzun kollu abiye türleri de mevcut. Kısa abiyelerde gold ve lame detaylarda dikkatlerden kaçmıyor. Elbisenizi daha göz alıcı şekilde giymek istiyorsanız bu detaylara sahip olan kısa abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Kısa abiye modelleri arasında peplum eteklere sahip olan abiyeler de yer alıyor. Alt kısmı kalem etek türünde olan bu elbiselerde vücut ölçüleri tamamen ortaya çıkıyor ve bayanların zarif görüntüleri daha fazla ortaya dökülüyor.

2016 Kısa Abiye Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Büyük Beden Abiye başlıklı makalemizde düğün 2016 Büyük Beden Abiye, nişan 2016 Büyük Beden Abiye ve özel gün 2016 Büyük Beden Abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2016 Kısa Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. nida dedi ki:

    Çok şık, estetik ve göze çarpan abiye modelleri tüm gözler sizde olacak arkadaşlar 😉

Sayfa başına git