Piramit Eşarp Modelleri

Piramit Eşarp Modelleri

Bayanlar için yine her yıl olduğu gibi, bu yıl da, birbirinden farklı kumaş türü ile eşarplar sunuluyor. Pek çok öncü marka tarafından sunulan bu eşarplar, kumaş ve tasarım şekilleri ile birlikte, farklı ürünler olarak görücülerine çıkıyor. Bunlar arasında yine en çok tercih edilenlerden birisi de şüphesiz ki piramit eşarp modelleri bünyesindedir.

Varaklı piramit eşarp

Modeller arasında göz atabileceklerinden birisi de varaklı modellerdir. % 100 floş kumaş özellikleri ile sunulurken, farklı ölçüler ile de sunulabilmesi mümkündür. Farklı renk seçenekleri sunulurken, kış aylarında genel olarak, siyah, lacivert ve bordo tonları kullanılırken, yaz aylarında daha çok açık renkler tercih edilmektedir.

Püsküllü piramit eşarplar

Yine bayanlarımızın şıklığını en iyi şekilde yaşayabilmesi için, püsküllü piramit eşarp modelleri de farklı tasarımlar arasında yer alıyor. Eşarp uçlarında bulunan püsküller bazı zamanlar, boncuk detayları ile süslenirken, bağlanmış olarak da sizlere sunulabilir. Püsküller eşarp ile aynı renk olurken, farklı renk olabilmesi de mümkündür.

Piramit şal modelleri

Eşarplar kategorisinde, piramit şallarda tercihlerinizden olabilir. Farklı bir tarza sahip olan bayanlarımızda şallardan destek alabilir. Yine bu modeller de ipeksi yapıya sahip olan, püsküllü modelleri bulunan ve farklı desen seçenekleri ile sunulanlardandır. Çiçek desenli, geometrik desenli ve düz sade modeller en çok tercih edilenlerdendir. Yine piramit anne tipi eşarplardan da seçimlerinizi gerçekleştirerek, tesettür giyimin en önemli parçalarına sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nişan Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Nişan Eşarp Modelleri, şık Nişan Eşarp Modelleri ve trend Nişan Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git