Nikah Çiçeği Modelleri

Nikah Çiçeği Modelleri

Nikah çiçekleri gelinlerin özel günlerinde ellerinde tuttukları ve onlara zarif bir görünüm kazandıran aksesuarlardan biridir. Nikah çiçeği modelleri içerisinde renkli çiçekler olabileceği gibi düz renklerden meydana gelen çiçeklerle yer alır. Bu çiçekler kimi zaman yapay kimi zaman da gerçek çiçeklerden meydana gelir.

Nikah çiçekleri daha çok buket detaylı yapay çiçek kullanılması tercih edilir. Pastel renk tonlarında yer alan yapay çiçekler gelinlerin beyaz elbiseler ile uyum içinde olmasını sağlar. Özellikle de toz pembeden oluşan yapay çiçekler yeşil yaprakları ile birlikte gelinlere hoş bir hava kazandırır. Buketkerin dış kısmında kullanılan beyaz tül gelinlikle uyum içerisinde olan çiçek taşınmasını sağlar.

Gelin çiçekleri arasında somon rengi ile krem rengi kullanarak elde edilen buketler de yer alır. Değişik kurdele renkleri kullanılarak buketler renklendirilir. Somon rengi çiçek taşıyacaksanız kahverengi kurdeleden meydana gelen farklı renkler ilave edebilirsiniz. Nikah çiçeği modelleri arasında yer alan pudra pembe çiçekler arasına farklı renkli çiçekler ekleyerek gelin çiçeğinizin daha renkli görünmesini sağlayabilirsiniz. Toz pembe, pudra pembesi ve koyu pembe renkli çiçekler gelin buketiniz daha hareketli görünmesini sağlar. Bu tip çok renkli buketlerde daha renkli tüller kullanarak nikah çiçeğinizle uyumlu bir tül kullanabilirsiniz. Nikah elbisenizde kullanacağınız bir kaç ufak renk detayı gelin buketinizle uyumlu olduğunda daha zarif gözükebilirsiniz.

Nikah Çiçeği Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Gelin Buketi başlıklı makalemizde canlı 2016 Gelin Buketi, doğal 2016 Gelin Buketi ve en güzel 2016 Gelin Buketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git