2016 Çocuk Elbiseleri

2016 Çocuk Elbiseleri

 

Günümüzde yetişkinler gibi çocuklarda modaya uygun giyiniyor. Özellikle kız çocukları için giyinmek oldukça önemli oluyor. Çocukların trendleri biraz da kendilerine göre ve çok keskin çizgilere sahip değil. Sonuçta onlar çocuk! Kız çocukları için her sezon birbirinden şirin ve renkli elbiseler tasarlanıyor. 2016 çocuk elbiseleri hakkında size ayrıntılı bir yazı hazırladık. Çocuklara elbiseler daha çok yakışmakta ve onların ruhunu daha iyi yansıtmaktadır. Kırmızıdan, yeşil, pembe, mora kadar zengin renk seçenekleriyle çocuk elbiseleri adeta ruhumuzu okşuyor.

 

Minimalist Parçalar

Çocuklar için belirlenen trendler aslında yetişkinlerin modasının daha minimalist hale getirilmesiyle elde ediliyor. Bu yüzden çocuk elbiseleri, kadın elbiselerinin daha minimal formlarını oluşturuyor. Gerek günlük gerekse düğün, nişan gibi gecelerde giyilebilecek çocuk elbiseleri yetişkinlerden esinlenilerek yapılıyor.

 

2016 çocuk elbiseleri genel olarak canlı renklerin etkisi altında. Belde ve omuzlarda fırfır detaylarının bulunduğu elbiseler,  bolerolu elbiseler, çiçek desenli kolsuz ve askılı elbiseler bu yıl en çok karşımıza çıkanlar arasında. Bunlarla beraber bu yıl çocuk elbiselerinde puantiyeleri ve dantel, güpür ayrıntılarını sıklıkla görüyoruz. Ayrıca çocuk elbiselerinin etek uçları farklı kumaş ve desenlerle yapılarak daha şirin hale getiriliyor.

 

Kısa ceketler yetişkinlere olduğu kadar çocuklara da çok yakışıyor. Elbiseleri kısa jean ceketler yada kumaş ceketler ile tamamlayarak çocuğunuza farklı bir görünüm katabilirsiniz. Özel günler için payetli, ışıltılı ve tül detaylı çocuk elbiselerini tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uzun Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Uzun Elbise Modelleri, abiye Uzun Elbise Modelleri ve siyah Uzun Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2016 Çocuk Elbiseleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. nuray4 dedi ki:

    Bunlar giyen çocuklar çok tatlı olur demedi demeyin 🙂

Sayfa başına git