Modanisa Gömlek Modelleri

Modanisa Gömlek Modelleri

Modanisa gömlek tasarımlarında renkler ve şekil farklılıkları gömlekleri çok daha estetik hale getirmektedir. Gömlek tasarımlarında tesettürlü bayanlara uygun modeller yer almaktadır. Gizli düğmelerden oluşan gömlek modellerinde ayrıca yakası kurdela detaylı olan vintage gömleklerde bulunmaktadır. Gizli düğmeli gömleklerde uzun gömlek modelleri de bulunur. Bu gömleklerde beyaz renk masum ifadesi ile sizi her zaman daha şık gösterir. Modanisa gömlek tasarımları arasında basic gömleklerde bulunur. Yaka, kol ve renk bakımından oldukça sade olan basic gömlekler günlük giyim için kullanılan gömleklerdendir.

Broşlu gömleklerinde yer aldığı koleksiyonda broşlar yaka kısmında kullanılır. Bordo ve kırmızı gibi renklerle hareketlendirilen modellerde broş detayları daha şık görünmektedir. Yakası ve kol ağızları aynı desenlerden meydana gelen gömleklerde bulunur. Yaka ve kol detaylarında etnik desenler yer alan gömlek türlerinde lacivert gömleklerde görülen yağ yeşili etnik desenler gömlekleri daha hoş hale getirmektedir. Papatya gömlek modellerinde ise kollar ve yaka kısmı sarı renk olan bu gömleklerde beden kısmı beyaz renkte tasarlanmıştır. Bu nedenle gömleklere papatya gömlek adı verilmektedir. En güzel Modanisa gömlek modelleri arasında; desenli gömleklerde bulunmaktadır. Sivri yaka gömlekler ve ekose gömlek modelleri de en sık kullanılan gömlek tasarımları arasında yer almaktadır. Önü fırfırlı gömlekler ve hakim yaka gömlek modelleri de Modanis koleksiyonunda yer alan gömlek türlerini oluşturur.

2016 Modanisa Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git