Kumral Saç Modelleri

Kumral Saç Modelleri

Saç modelleri renkleri ve tiplerine göre farklılık gösterir. Saç modelleri içerisinde yer alan kumral saç modelleri sadeliği tercih eden kadınların ilk tercihlerinden biridir.

Kumral saç tipleri arasında açık küllü kumral renk tipleri en fazla kullanılan renklerden biridir. Saçlarınızı külli kumral olarak kullanmak istiyorsanız iyi bir kuaföre giderek yardım almalısınız. Küllü renkleri meydana getirmek oldukça zordur. 


Kumral tonları içinde doğallık arayan kadınlar genellikle koyu ve orta kumral saç modellerini kullanmaktadır. Saçlarınızın doğal rengi bu tonlardaysa oldukça şanslısınız. Birkaç boyama işlemi ile saçlarınızı kumral saç modelleri arasına dahil edebilirsiniz. Koyu kumral saçların bakımı da son derece kolaydır. Boya saçtan geç aktığı için sürekli boyatmak zorunda değilsiniz. Saçınızda beyazlıklar varsa ihtiyacınız olduğunda boyatabilir ve saçlarınızın yıpranmasını geciktirmiş olursunuz.

Saçlarda kullanılan kumral saç tipleri orta kumral tonlarında da olabilir. Doğallıktan ziyade bu saç modelleri çok daha elegan durur. Orta kumral saç modeline ulaşmak için saçlarınızı uzman bir kuaförde boyatarak profosyonel bir yardım almalısınız. Bu saç rengi omuz hizasındaki saç modellerine daha çok yakışmaktadır. Koyu kumral tonları daha çok uzun saçlara yakışırken, küllü ve açık kumral tonları ise orta boy saç tiplerine yakışmaktadır. Yüz renginize uygun olan kumral modelleri doğallık isteyen kadınlar tarafından rahatlıkla kullanabilir.

2016 yılının en beğenlen stilleri arasında Kumral Saç Modelleri ve örnekleri

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git