İnci Takı Modelleri 2020

İnci Takı Modelleri 2016

Birbirinden şık ve güzel şekilde hazırlanan genel olarak orta yaş kesiminin çok beğenerek takmış olduğu fakat, son yıllarda ise birçok gelin adayının başta olmak üzere kullanmakta olduğu takı modelleri arasında yer almaktadır.  İnciler her zaman hem maddi açıdan hem de manevi açıdan büyük değer görmekte olan takı modelleri olmaktadır. Bu nedenle inci takı modelleri her bayan için vazgeçilmez bir takı setidir.

Gerek çok özel günlerde takılan gerek ise büyük büyük anneden küçük torunlara miras gibi bırakılan inci takı tasarımları ve modelleri tüm bayanların vazgeçemediği takılardan biri olmaktadır. Her yeni sene içinde kendini birçok şekilde yenileyen inci takı modelleri bu sezon daha çok büyük ve küçük incilerin bir arada kullanılması ile bizlere sunulmaktadır. Büyük inciler ile başlayan kolye modelleri devamında daha küçük inci topları ile devam ederken tekrar büyük inci toplarına geri dönerek incili kolye ya da bileklik modeli tamamlanmaktadır. Ayrıca inci takı modellerinin renkleri de değişiklik göstermektedir. Bazen daha koyu bir beyaz (kirli beyaz) olur iken bazen ise daha açık ve farklı tonlarda kırık beyaz ya da fildişi gibi renklerde olabilirler. Böylece kişinin sevdiği renge ya da kıyafetinin uyumluluğuna göre kolayca inci seçebilmektedir.  Sizler için kolye, küpe, bileklik ve yüzük ile oluşan inci takı modelleri ve örnekler sunduk. Takı ve inci seven herkes keyifle gözden geçirebilir.

İnci Takı Modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan El İşi Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 El İşi Takı Modelleri, boncukluEl İşi Takı Modelleri ve en güzel El İşi Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git