İnci Kolye Modelleri

İnci Kolye Modelleri

İnci kolyeler zarafet sahibi kadınların sıklıkla kullandıkları kolye modelleri içindedir. İnci kolye modelleri içinde tek sıra kolye modelleri daha çok kullanılır.

İnci kolyeler arasında yaprak inci kolyeler daha çok kullanılır. Yaprak figürünün içinde yer alan inciler kolyelere oldukça estetik bir görünüm kazandırır. İstiridye inci kolye türleri de doğal inci kolye çeşitleri arasında yer almaktadır. İnci kolye modelleri arasında iki yada üç sıra dizili kolye türleri de yer alır. Ayrıca zincir ve inci ile zenginleştirilen inci kolyelerde mevcuttur. Uç kısmında parlak taşlar yer alan inci kolyelerde sizi oldukça şık gösterecektir. İnci kolyeler tek sıra olsa bile orta kısımlarında mutlaka farklı bir obje yer alır. İnci ile uyumlu seçilen bu objeler kolyeleri daha zarif gösterir. İnci kolyeler içerisinde damla boncuk modellerinden oluşan incilerde yer almaktadır. Damla biçiminde olan bu kolyeler kadınların boyunlarında yer alan zarafeti daha fazla artırır. Damla modele sahip olan bu kolyeler ile takım bileklik ve yüzük modelinizi bir arada kullanabilirsiniz.

İnci kolyelerin içinde yer alan gold detaylar incileri daha hoş gösterir. Özellikle de altın takılarda incilerden faydalanılır. İnci ve altından meydana gelen inci kolyeler son derece zariftir. Hatta bu modeller içinde pırlantadan yapılan inci kolye çeşitleri de bulunmaktadır.

2016 İnci Kolye Modelleri

Bir önceki yazımız olan İnci Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 İnci Takı Modelleri, en güzel İnci Takı Modelleri ve şık İnci Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

İnci Kolye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. izmirli dedi ki:

    Kemal atatürk kolyesi özenle hazırlanmış çok kısa sürede stok sıkıntısı yaşayacağınıza eminim.

Sayfa başına git