Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzükler kadınların zarafetini ortaya çıkaran yüzük modellerinin başında gelir. Gümüş yüzükler genellikle kıvrımlı veya belli bir objeye sahip modelleriyle göz doldurur. Gümüş yüzük modellerinde kullanılan taşlar parlak beyaz taştan yada bordo, yeşil gibi taşlardan meydana gelir.

Gümüş yüzük türleri içinde çiçek desenli ve kuş objeli yüzükler sık kullanılan yüzükler arasındadır. Özelliklede kar tanesi figürü son senelerde kadınlar arasında en sık tercih edilen gümüş yüzük türleri arasında yer almaktadır. Sonsuzluk simgesi gümüş yüzük türleri arasında kullanılan modellere bir diğer örnektir. Melek kanadı simgesi, asimetrik gümüş yüzükler ve renkli taşlardan meydana gelen yüzükler gümüş yüzüklerinin başlıca modellerini oluşturur.

Gümüş yüzük türleri arasında yer alan deniz yıldızı modeli, yüzüklerde olduğu kadar kolyelerde de sıklıkla kullanılan bir modeldir. Osmanlı figürleri de gümüş yüzük modelleri içinde yer alan yüzük modellerindir. Kıvrımlar, renkli taşlar ve çiçek detaylar eski zamanları andıran yüzüklerde kullanılır. Mekik şeklindeki gümüş yüzükler orta yaş bayanlar tarafından en çok kullanılan modellerden biridir. Üzeri tamamen taşlarla süslü olan gümüş yüzük tipleri zarif kadınların ilk tercihleri arasında yer alır. Bu tip yüzükleri kullanmak istiyorsanız klasik çizgiye sahip olmanız gerekmektedir. Kalın formlu bu yüzüklerle beraber oldukça zarif bir görünüm sergileyebilirsiniz.

2016 Gümüş Yüzük Modelleri

Bir önceki yazımız olan Otantik Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Otantik Takı Modelleri, en güzel Otantik Takı Modelleri ve yeni Otantik Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Gümüş Yüzük Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. mehmet dedi ki:

    Kırmızı kalpli olan çok güzel görünüyor daha detaylı resimlerini ve fiyatlarını mail adresime gönderebilirmisiniz.

Sayfa başına git