Fırfırlı Gelinlik Modelleri

Fırfırlı Gelinlik Modelleri

 

Bildiğiniz gibi dantelli ve tüllü gelinlikler derken pek çok değişik gelinlik tasarımı sizlere en mutlu gününüzde eşlik etmek amacı ile bekliyor. Bu gelinliklerin arasında diğerleri kadar yaygın bulunmayan fırfırlı gelinlik modelleri de yer almaktadır. Fırfırlı gelinlikler genel olarak farklı tasarımlar aramakta olan gelin adaylarının ilk tercihlerinin arasında yerini almaktadır. Kapatıcılıkta usta olmayı başaran fırfırlı gelinlik modelleri ile ince bir görünüme de kavuşabilirsiniz. İnce olmasa bile bel bölgenizde bulunan fazlalıkları daha az göstermekte olan bu tasarımlarda pek çok değişik model bulunmaktadır. Fırfırlı gelinlik modellerinde yer almakta olan fırfır detayları genel olarak etek bölümünde yer almaktadır. Komple fırfırlı olan gelinlikler ise çok fazla göz yormaktadır. Bu neden ile daha az hareketli olan fırfırlı gelinlikleri tercih edip hem çok şık bir görünüme kavuşabilir hem ise  daha da zayıf görünebilirsiniz.

 

Öteki gelinlik modellerinde de olduğu gibi fırfırlı gelinlik modellerinde de değişik tasarımlar yer almaktadır. Değişik gelinlik aramakta olanlar için tozpembe tonlarında bulunan gelinlikler sizleri bekliyor. Çok yoğun fırfır detaylarının arasında yer alan renkler gerçekten de hem çok şık hem de fazlası ile tarz bir görünüm oluşturmaktadır. Eğer sizde bir fırfırlı gelinlik almayı düşünmekteyseniz mutlaka vücudunuza tam oturmakta olan bir tasarım seçmelisiniz. Bu şekilde hem daha zayıf hem ise çok daha şık bir şekilde görünebilirsiniz.

Fırfırlı Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git