Bertha gelinlik modelleri

Bertha gelinlik modelleri

Bir insanın hayatında en özel günlerden birisi olan düğün günlerinde elbette ki her şeyin hatasız olması istenir. Bu sebeple de bu günlerde tüm işler özenle yapılır. Gelinlik tercihi de bunlardan birisi. Gelin adayları gelinlik modellerini büyük bir heves ve heyecanla inceleyip kararlarını verirler. Gelinlikler seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Şimdi gelin bertha gelinlik modellerini ve dikkat edilmesi gereken hususları beraber inceleyelim.

Gelinlik Seçiminde Gözden Kaçanlar

Öncelikle vücudunuza uygun bir gelinlik seçmeye özen göstermelisiniz. Gelinlikler farklı vücut tiplerinde farklı görünebilir. Katalogdan beğendiğiniz bir gelinliği kendi üzerinizde gördüğünüzde beğenmeyebilirsiniz. Bu sebeple de önce kendi vücudunuzu iyi tanımanız gerekir.

Gelinlik seçerken eğer boyunuzun kısa olmasından şikâyetçi iseniz kısa ve ya mini etekli modelleri tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Uzun boylular için ise uzun etekli ve kabarık etek modelleri daha uygundur. Fiziğinize güveniyorsanız da tam balık veya yarım balık gelinlik modellerine göz atmanızda fayda var.

Farklı Renk Seçenekleri

Gelinlik tercihi kişinin zevklerine göre farklılık gösterir. Genelde beyaz renk tercih edilen gelinlikler son zamanlarda pastel renklerle de karşımıza çıkıyor. Farklılığı seven hanımlar için su yeşili, kırmızı, mavi gibi renkler de alternatifler arasında yer alıyor.

Kısacası gelinlik modelleri pek çok alternatif içeriyor ve zevkinize ve fiziğinize en uygun olanı seçmeniz zor olabiliyor. Bu tavsiye ve bilgiler çerçevesinde daha kolay karar verebilir düğün gününüzde tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz.

Bertha gelinlik modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Beren Saat gelinlik başlıklı makalemizde 2016 Beren Saat gelinlik, en güzelBeren Saat gelinlik ve şıkBeren Saat gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git