Bayan Bot Modelleri

Bayan Bot Modelleri

Bayanların kış mevsimlerinde giymeyi tercih ettikleri botlar oldukça rahat bot modellerinden meydana gelir. Bayan bot modelleri içinde bulunan ve ilk tercihler içinde yer alan modellerden biri; salaş görünümlü bot türleridir.

Salaş botlarda bağcıklar oldukça fazla ve botun çeşitli kısımları bazı figürlerle şekillendirilmiştir. Yan taraflarda kullanılan kemer görünümlü detaylar bot modellerinde fazlasıyla kullanılır. Bu tip botlar genelde tamamen düz taban modellerden meydana gelir. Bot modelleri içinde yer alan diğer türlerinden biride; spor kısa bot modelleridir. Bu botlar genel olarak karlı günler için tercih edilir ve iç kısımları peluştan yapılmıştır. Ayakları sıcak tuttuğu için görsellik olarak değil, sadece kullanım kolaylığı için tercih edilir. Kısa botlarda kimi zaman tüylü kısımlarda yer alır. Bayan bot modelleri içinde bulunan botlardan olan topuklu botları şık olmak istediğiniz dönemlerde giyebilirsiniz. Bu botlarda da yan toklar ve bol bağcıklı bot modelleri yer alır. Tek fark olarak; süet modellerde sıklıkla kullanılır ve uzun topuklara sahip olan modellerinin olmasıdır.

Bayan bot türleri içinde bulunan zincirli botlar oldukça popüler olan bot modellerinin içindedir. Zincirler yan kısımlarda yada arka tarafta kullanılır. Bol zincirden meydana gelen bu botlar taytlarla birlikte giyilerek marjinal bir görünüm yakalanabilir.

2016 yeni sezon Bayan Bot Modelleri

Bir önceki yazımız olan Erkek Bot Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek Bot Modelleri, marka Erkek Bot Modelleri ve ucuz Erkek Bot Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git