Prenses Saç Modelleri

Prenses Saç Modelleri

Prenses zarafetine bürünmek isteyenler için en uygun saç modelleri, üzerinde oldukça çaba harcanmış olan saç modelleridir. Prenseslerin zarafetini saçlarınızla sergilemek istiyorsanız birbirinden farklı saç modelleri uygulayabilirsiniz.

Prenseslerin saç tarzına yakın saç modelleri elde etmek istiyorsanız; örgüden yararlanabilirsiniz. Örgü saç modeli uygularken saçınızın arka kısmında mısır püskülü saç örgüsünü uygulayarak kenar kısımlardan saçlar bırakabilirsiniz. Başınıza takacağınız parlak taşlı bir taç sizi tıpkı bir prenses gibi gösterecektir. Prenses saç modelleri içinde parlak taşlı ya da simli taçlar sıklıkla kullanılır. Bu tip taçlarla yapılan en zarif modellerden biride; maşa ile yapılmış saçların topuz şekle getirilmesidir. Maşa ile hareketlendirilmiş olan saçlar serbest şekilde toplanarak romantik bir görünüm elde edilir. Simlerden ve taşlardan meydana gelen tacınızı başınıza taktığınızda prensesler gibi görünebilirsiniz.

Prenses saç şekilleri genellikle minik kızlar için uygundur. Bu tip modellerde küçük kızların saçları sıkı sıkıya örülerek örgünün bittiği yere büyük yapma çiçekler takılır. Kızınızı prenses havasına sokmak için saç aksesuarlarından yardım alabilirsiniz. Küçük taşlar, yapma çiçekler ve büyük taçlar prenses saç modellerini yapmak için en uygun aksesuarlardandır. Saçlarınızı topuz yaparak ön kısımları arkaya doğru tamamen tarayabilir ve arkada şık bir topuz yapabilirsiniz. Bu tip bir topuzu prenses saç modeline uyarlamak için incili bir aksesuardan yardım alabilirsiniz. Topuzunuzun baş kısmıyla birleştiği yere incili bir taç takarak prensesler gibi görünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git