2016 Mont Modelleri

2016 Mont Modelleri

Sonbahar yaprakların döküldüğü, doğanın sarı, kırmızı, kahverengi gibi renklere büründüğü mevsimdir. Her ne kadar doğa güzelliğine hayran bıraksa da aynı zamanda  havaların soğumaya döndüğü ve hastalıkların kendisini ortaya çıkarmaya başladığı mevsimdir. Soğuk havaların kendini göstermeye başlamasıyla bugünlerde insanlarda  mont ihtiyacı problemi ortaya çıkıyor. Mont  tasarımları büyük markaların defilelerinde en çok  dikkat edilen kategorilerden biridir. 2016 mont modelleri  gerek giyim üzerine  web siteleri gerekse de ünlü markaların kataloglarında yerini almaya başladı.

Hem bayan hem erkeğe hitap eden birbirinden güzel mont tasarımları insanlarda alışveriş isteği uyandırıyor. Montlar bizi sıcak tutmakla birlikte dışarıya olan görünümümüzü yansıtmakta da önemli rol oynar. Modellere baktığımız zaman spordan klasiğe birçok seçenek önümüze seriliyor. Sonbaharın renklerine uygun tasarımlar , renkli ve kendini belli eden tasarımlarla her yaşa hitap eden 2016 mont modelleri  bayağı ilgi göreceğe benziyor. Spor modelleri tercih eden kullanıcılarda daha çok şişme mont tasarımlarının ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz. Şişme botlarda yeşil,kırmızı , pembe, turuncu gibi renkli tasarımların ön planda olması bayan kullanıcılarımıza kombin yapmak için güzel imkanlar sağlıyor.

Modellerde kapüşonlar , kürk parçaları ve tüyler gibi detaylar göze çarpıyor.Ayrıca bu sezon oldukça modern çizgilerin oluşturduğu tasarımlardan bahsetmeden geçemeyiz. Geometrik desenli montların popülaritesi gittikçe artıyor. Bayanlarda daha çok rengarenk şişme montlar tercih ederken , erkeklerin daha çok klasik çizgili tasarımlara yöneldiğini söyleyebiliriz. Klasik ve beyefendi bir görünüm için erkek kullanıcılarında tasarımlara göz atmasının şık bir görünüm için büyük yardımı olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git