Yırtık pantolon modelleri

Yırtık pantolon modelleri

Kot pantolonlar, hem bayan hem erkeklerin tercihleri arasında yıllardır boy göstermektedir. Elbette ki farklı tasarımlara sahip pek çok Jean pantolon bulunurken, yırtık pantolon modelleri, son yılların modası olarak, en yeni kreasyonlar ile açıklanmaktadır.

Moda tasarımcılarının belirli bir düzene ve tasarıma göre ortaya çıkardığı kot pantolonlar, genel olarak diz kapaklarında yırtıklar ile bayanlara destek veriyor. Zaten son yılın modası, dizi yırtık pantolonlardan oluşmakta öyle değil mi?

Yeni sezon yırtık pantolonlar

Son sezon ürünleri arasında, dizleri yırtık olan, dar paçalı kot pantolonları, kısa kesimleri ile moda rüzgârlarını estiriyor. Likralı ve yüksel bel olması da rahat bir kullanımı beraberinde getirirken, yine cep detaylarında da yırtık ya da taşlama özellikleri bulunuyor.

Siyah pantolonlar

                Yırtık detaylar, siyah pantolonlarda ön plana çıkarken, daha pek çok renk çeşitliliği ile tüketicilere sunulmakladır. Eğer ki yırtık pantolon modelleri arasında bulunan diğer kesimler ve kesim detayları hakkında bilgi sahibi olabilmek istiyorsanız, aşağıdaki özelliklerde pantolonlardan da seçimler yapabilmeniz mümkündür.

Düşük bel pantolonlar

Her ne kadar son yıllarda trend ürünler arasında yüksel bel ürünler yer alsa da, yine düşük bel yırtık pantolonlarda oldukça tercih edilenler arasında.

Bol paça çeşitleri

Dar paçalar son sezonun ikonu halindeyken, bol paça kesimleri ile de yırtık detaylara ulaşabilmek göründüğü üzere mümkün. Denim ve kot pantolonlardan kolaylıkla bu seçimleri gerçekleştirebilmeniz de öyle görünüyor ki mümkün halde.

Bir önceki yazımız olan Spor Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Spor Pantolon Modelleri, kışlık Spor Pantolon Modelleri ve trend Spor Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git