Zara Mont Modelleri

Zara Mont Modelleri

Zara mont tipleri arasında yeni sezonda da sımsıkı sararak sıcak tutacak detaylardan ve modellerden meydana geliyor. Renklerde yine klasik tonlar hakim olsa da; Zara’yı tercih eden kadınlar yeni sezonda da yanılmayacaklar.

Zara mont türleri arasında kapitoneli uzun mont modelleri zirve yapan modeller arasında yer alıyor. Siyahın daha çok kullanıldığı yeni sezon montlarında tüylerden de yardım alınmış .Tüylü şapkalar mont modellerini daha canlı ve hareketli göstermiş. Zara mont modelleri arasında parka tipinde modellerde mevcut. Bel kısmında hiç bir oyuntusu olmayan bu montlarda kapişonlu modelleriyle göz dolduruyor. Daha çok rahatlığın ön plana çıktığı modellerde; fermuar detaylarına da sıklıkla yer verilmiş.

Kontrast renklerden oluşan mont modelleri de Zara giyimin kataloğunda sıklıkla tercih edilen mont modellerinin arasında yer alıyor. Lacivert turuncu gibi zıt renkler kullanılarak tasarlanan montlarda zıt renkler ön planda. Beli kemerli olan ve dizlere kadar uzanan kapitoneli montlar sıklıkla tercih edilen modellerin başında yer alacak. Zara mont modellerinde çok canlı renklerde yer alıyor. Sarı, kırmızı ve yeşil gibi renklerin gücünden faydalanılarak renkler daha da canlı hale getirilmiş. Parlak renklerden oluşan mont modelleri gençlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Dikkat çekici halleriyle sizi modaya hazırlayan Zara markası; kış mevsiminde de iddialı bir şekilde modanın içinde yer almanızı sağlayacak.

Bir önceki yazımız olan Koton Mont Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Mont Modelleri, yen Koton Mont Modelleri ve yeni sezon Koton Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git