Neslişah alkoçlar gelinlik

Neslişah alkoçlar gelinlik

Düğününüzde kullandığınız gelinlik ile hem insanların aklında kalmak hem de şık ve sade bir gelin olmak istiyorsanız straplezli ve romantik modelli gelinlikler ile istediğiniz gelinliğe kolayca ulaşabilirsiniz. Herkesin tanıdığı ünlülerden olan Neslişah alkoçlar gelinlik modellerinde sadelikten yana olmuştur.

Straplezli gelinlikler

            Hem açık hem de tesettürlü bayanların düğünlerinde rahatça kullanabilecekleri ve en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında straplez model gelinlikler yer almaktadır. Straplez kısım düz veya kalp şeklinde olabilir. Bu sayede göğüsleriniz istediğiniz gibi duracaktır. Straplez gelinlik modelleri tülden yapılan kollar ile veya boyna kadar olan ince  danteller ile daha gösterişli hale gelebilirler. Straplez hem kabarık modellerde hem de kabarık olmayan modellerde rahatça kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Taş detayları ile de gelinleri daha gösterişli bir hale getirir ve kolye gibi aksesuarlar rahatça kullanılabilir.

Balık gelinlik modeli

            Hem romantik model hem de ihtişamlı bir model olarak kullanılabilen balık model gelinlikler bu yılın en moda gelinlikleri arasında yer alacak gibi duruyor. Tam balık ve yarım balık olarak ikiye ayrılan bu modelde gelinlerin vücut hatları daha belirgin olarak açığa çıkıyor ve kabarık etek olmamasıyla sade bir görünüşe kavuşmanızı sağlıyor. Daha çok dantel detayların kullanıldığı bu modelde duvaklar gelinliklerinizin en önemli aksesuarı halini alıyor. Genellikle sırt dekoltesi ile gelinin daha dikkat çekici olması sağlanıyor.

Neslişah alkoçlar gelinlik

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git