Salaş Yelek Modelleri

Salaş Yelek Modelleri
23 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 409 kez okundu.

Salaş Yelek Modelleri

Salaş yelekler arasında güderi kumaştan meydana gelen yelekler son günlerin popüler yelek türleri arasında bulunmaktadır. Şal yaka olan bu yelek modellerini salaş kıyafetlerinizle birlikte rahatlıkla giyebilirsiniz. Salaş yelek tasarımları arasında penye yelek türleride yer almaktadır. Belinde bağcık olan bu yelek türleri genellikle renkli tasarımlarıyla yaz günlerinde giyilir. Geniş kesim kumaş yelek türleri modelleri ile birlikte salaş olarak giyilebilen yelek türlerindendir. Ön kısmında tek düğme detayı bulunan salaş kumaş yelekler dar parçalarla bir arada giyilir. Deri yelekler uzun ve kısa modelleri ile salaş yelekler arasında yer almaktadır. Siyah ve bordo gibi renklerden oluşan bu yeleklerde genellikle geniş yakalar kullanılır.

Salaş yelekler içinde kapşonlu polar yeleklerde bulunur. Daha çok eşofman üzerine giyilen kapşonlu polar yelekler renkli ve yumuşak dokularıyla severek giyilen yelek türleri arasındadır. Bordo siyah ve krem rengi olan polar salaş yelekler kış mevsimlerinin vazgeçilmez yelek türlerinden biridir. En popüler salaş yelekler içerisinde aynı zamanda kot yelek türleri de bulunur. Yaz mevsimlerinin ürünlerinden biri olan bu yeleklerde genellikle yırtık modeller kullanılır. Triko yeleklerde genellikle salaş tasarımlarıyla dikkat çeker. Beli kemerli olan triko yelekler boyunlu badilerle birlikte giyilir. Salaş yeleklerde kullanılan kumaş türleri mevsimlere göre farklılık gösterir. Yaz mevsiminde penye ve keten salaş yelekler, kış mevsiminde daha çok güderi, deri ve kumaş salaş yelekler kullanılır.

2016 Salaş Yelek Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Yelek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yeni Sezon Yelek Modelleri, açık renk Yeni Sezon Yelek Modelleri ve şık Yeni Sezon Yelek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git