Modern Pardesü Modelleri

Modern Pardesü Modelleri

Modern pardesüler yeni çizgiler ve detaylar barındıran pardesü modellerinin başında gelir. Modern pardesü modelleri içinde yer alan pardesüler nakışlı modellerden meydana geldiği gibi; farklı çizgiler içeren pardesü modellerini de içine alır.

Mordern pardesüler etekler genellikle A kesim eteklerden meydana gelir. Eteklerin çizgileri kimi zaman asimetrik kesimlerden oluşur. Üst kısım oldukça detaylı modellerden meydana gelmektedir. Yakalarda ve kollarda yer alan fırfır detaylı pardesüler aynı zamanda bel kısmında yer alan altın renkli kemerlerle modern bir görünüme taşınır. Pardesü modellerinin modern olabilmesi için renklerinde özgür şekilde kullanılması gerekmektedir. Pastel renkler arasında yer alan; bebek mavisi, toz pembe ve yeşil gibi renkler modern pardesülerde kullanılmaktadır. Modern pardesü modelleri içinde; yan düğmeli pardesülerde yer alır. Pardesü rengi ile zıt renklerden oluşan düğmeler pardesülere daha modern bir hava sağlar. Modern pardesülerde asimetrik kesimlerden oluşan pardesülerde yer alır. Farklılık içeren asimetrik kesim pardesüler kadınların dikkatini çeken modellerden meydana gelmektedir.

Modern pardesüler arasında yer alan kıyafetlerde beli ince kemerli pardesüler daha popülerdir. Belden bağcıklı olan pardesüler daha modern bir hava içerir. Bağcıklar pardesüler ile aynı renk tonlarında uyarlanarak pardesü ile bütünleşmesi sağlanır. Modern pardesü türlerini giyerek sizde yeni sezon için iyi bir seçim yapabilirsiniz.

2016 Modern Pardesü Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde en güzel 2016 Pardesü Modelleri, şık 2016 Pardesü Modelleri ve trend 2016 Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git