EL İşi Kolye Modelleri 2016

EL İşi Kolye Modelleri 2016

El işi ile yapılan bileklikler, küpe ve tabi ki kolyeler her zaman sadelik ve şıklık ile el emeği yapıldığından dolayı, bu tarz özentileri seven bayanların her daim ilgisini çekmektedir. Kolyeler bayanların her zaman vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Genel olarak el işi kolye modelleri örnekleri sizlere sunar isek öncelikle tıp ile yapılmış olan çok şık duran her türlü spor ya da klasik kıyafet ile kombin edebilecek olan kolye modelleri söylemeliyiz. Daha sonrasında kolye modeli vereceğimiz örneklerde renkli teller ile yapılan modeller, saç çemberi ile yapılmış olan kolyeler, fimo hamuru ile yapılan çok şık el emeği göz nuru olan modeller olduklarını söyleyebiliriz. Kolye modeli verecek olur isek zincir ve püskülden yapılan kolyeler, pet şişeden yapılan modeller, kurdeleli kolye örnekleri çeşitli desenli kumaşlardan yapılanlar modeller bazılarıdır. Bunların dışında insanların atık malzemeleri değerlendirmek amacı ile yapmış olduğu kolye modelleri de çok şık duran modeller olmaktadır. El işi kolye modelleri 2016 için vereceğimiz başka örnekler ise,  çamaşır mandal ile yapılan modeller, sworovski taşlar ile tasarlanan yaka şeklindeki kolyeler diyebiliriz. Bu modelleri kendi zevkinize uygun olarak kendinize değiştirebilirsiniz. El işi kolye modelleri her zaman daha uygun olmak ile beraber bizleri en iyi yansıtan modeller olmaktadır. Kendinizi en iyi şekilde yansıtmak adına bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Boncuk Takı Modelleri 2016 başlıklı makalemizde Boncuk Takı Modelleri 2016, el işi Boncuk Takı Modelleri 2016 ve el yapımıBoncuk Takı Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git