Ekose Etek Modelleri

Ekose Etek Modelleri

Ekose eteklerin modası artan popülaritesi ile birlikte modaya damga vurmaya devam ediyor. Lise çağlarınızdan beri severek giydiğiniz ekose etekleri sokak modasında da kullanmaya devam edeceksiniz. Ekose etekler daha çok kısa modelleri ile tercih edilen etekler arasında yer alır. Pileli ve ekoseden oluşan bu eteklerde mini modeller genç kızlar tarafından giyilmektedir. Ekose eteklerde detaylar kimi zaman parlak düğmelerle birlikte daha da hareketlendirilir. En güzel ekose etek modellerinden biride; uzun ve A kesim olan ekose etek türleridir. Stiletto ayakkabılarla son derece güzel gözüken bu eteklerde farklı renkler kullanılır. Camel, kahverengi ve sarı gibi renkler ekose eteklerde tercih edilen renklerin içinde bulunur. Ekose etek türlerinde siyah ve beyaz rengi de sıklıkla kullanılır. Midi boy etekler arasında yer alan siyah beyaz ekose etekler düz ayakkabılarla beraber modaya uyum sağlayan etek türlerindendir. Ekose etekler içinde pileli detaylara sahip olmayan ve hemen diz üzerinde biten etek modelleri de bulunmaktadır. Opak çoraplarla birlikte kış mevisiminde giyilebilen bu etekler renkler siyah ve kırmızıdan meydana gelir.

Ekose eteklerin kullanışlı olmasının nedenlerinden biride; sıcak tutmasıdır. Renkleri ilede kıyafetlerinize uyum sağlayan bu eteklerde ince kemer ayrıntıları da bulunabilir. Bu etek türlerinde modeller kimi zaman sade tutulmuştur. Giyeceğiniz kıyafete uygun olarak ekose etek tasarımı belirleyebilirsiniz.

Ekose Etek Modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Uzun Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Uzun Etek Modelleri, en güzel Uzun Etek Modelleri ve yeni sezon Uzun Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git