Katlı Saç Kesim Modelleri

Katlı Saç Kesim Modelleri

Kadınların severek kullandıkları saç kesimlerinden biride; katlı saç kesim modelleridir. Daha havalı ve canlı görünen bu modellerde her yüz tipine uygun saç modelleri yer almaktadır.

Katlı kesim modellerinin arasında en sık kullanılan model; omuz hizasında katlı saç kesim tipleridir. Saçlarınıza havalı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bu tip bir modeli tercih edebilirsiniz.

Kısa saçlarda da katlı kesimler uygulanabilir. Katlı saç kesim modellerinin içinde yer alan kısa katlı kesimler daha çok orta yaş kadınlar tarafından kullanılır. Kadınların uzun saç tutkusu her zaman yoğun şekilde ortaya çıkmıştır. Uzun saç modellerinde de katlı saç kesim modelleri uygulanabilir. Belinizin hizasına kadar gelen uzun saçlarınızı katlı şekilde kestirerek saçlarınızı daha canlı gösterebilirsiniz. Aynı zamanda daha doğal duran dalgalara sahip olabilirsiniz. Katlı saçlar her zaman daha havalı bir görünüm kazandırırlar.

Katlı saç kesimi tiplerinin içinde yer alan bir diğer model de; ön kısmı kalın kahkül olan modellerdir. Bu tip saç modelleri genellikle genç kızlar tarafından sıklıkla kullanılır. Önlerde kalın kahkül ve tepe kısmında bol kat olan saçlar katlı kesim saçların en sık kullanılan şekillerindendir. Sizde yaşınıza uygun olan katlı saç tiplerinden birini belirleyerek daha fresh bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yeni trend katlı modeller ve yeni stilleri aşağıdaki görsel galerimizde bulabilirsiniz.

Katlı Saç Kesim Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git