Emre Sertkaya Açıklama Yaptı

Emre Sertkaya Açıklama Yaptı
4 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

Ahmet Aslan’a benzemekte olan sesi ile O Ses Türkiye isimli yarışma programına adeta damga vuran ve de dün gece birinci olmayı başaran Emre Sertkaya, sosyal medya üzerindeki sahte hesaplar için zorunlu bir açıklama yaptı.

O Ses Türkiye isimli yarışma programında birinci olmayı başaran Emre Sertkaya, adına açılmış olan sahte hesapların oyununa gelinmemesi gerekiyor olduğunu söyledi. O Ses Türkiye isimli yarışma programında birinci olarak Türkiye’nin gündemine oturmayı da başaran Batmanlı Emre Sertkaya’nın ismine sahte hesaplar açılıp çeşitli propagandalar yapılmak istendi.

Sertkaya, yapılmış olan bu propaganda girişimlerine karşı gerçek hesabı üzerinden açıklama yapmak mecburiyetinde kaldı. Twitter isimli sosyal medya platformunda hesabının olmadığını da belirten Sertkaya, hakkında siyasi bir provokasyon yapılıyor olduğunu söyledi. Emre Sertkaya’nın açıklaması içerisinde şu ifadeler de yer aldı; ”Adıma bunlar gibi bir sürü sayıda sahte hesap açılmış. Ve de siyasi provokasyonlar sürekli olarak yapılıyor. Lütfen bu türdeki oyunlara gelmeyin. Daha öncesinde de dediğim gibi ben, adece ve sadece yolunu müziğe adamış, sanata adamış olan biriyim.

Ve biliniz ki sanatçı olan adamın, insanı ayırmakta olan hiç bir kutuplaşmayla herhangi bir şekilde ilgisi yoktur. İnsanların, manevi olan değerleri, bu türdeki ayrımlar ile çökertme konusunda çeşitli istekleri var. Allah ise onlara, kendilerini en kısa süre içerisinde buldursun. Bunun için bende dua etmekteyim..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git