Emo Saç Modelleri

Emo Saç Modelleri

Giyimleri ve makyajları kadar dikkat çekici saç modelleri ile de farklılık yaratan emo saç tasarımları bu tarzı benimseyen gençler arasında sıklıkla kullanılıyor.

Emo tarzına hitap eden saç modellerini uygulamak için saçlarınızın asimetrik kesime sahi olması gerekir. Bu saç modellerinde krepe ile kabartılmış saçlar ön plana çıkar. Emo saç modelleri genelde ön kısmında kalın kahkül olan saç modelleridir. Yan tarafa taranmış olan kalın kahküller sabitlenerek emo tarzına uygun bir saç stili yaratılır.

Emo saç stilini başarılı şekilde elde etmek istiyorsanız; saçlarınızı dalgalı ve kabarık bir şekle getirmelisiniz. Saçlarda bol katlar olmalı ve ters fön çekerek saçlarınızı daha da kabarık hale getirmelisiniz. Emo saç modellerini uygulamadan önce saçlarınızın teninizle zıt şekilde uyum sağlamasına dikkat edin. Emo stilinde genellikle saçlar koyu renkken ten açık renktir. Cilt oldukça beyaz olduğu için saçlarda zıt renkler tercih edilmelidir.

Emo saç stilini oluşturmak için tepe kısmına bol krepe atabilirsiniz. Saçlarınıza daha farklı bir görünüm vermek için; saç tutamlarını tek tek ayırarak farklı renklere boyayabilirsiniz. Genellikle sarı saçlarda pembe renkler kullanılırken, siyah saçlarda ise kırmızı gibi göz alıcı renkler kullanılarak emo saç stili yaratılmaya çalışılır. Yaşınıza hitap eden emo modelini kullanırken topuz gibi modellerden kaçınmalısınız. Yeni yılda da en çok tercih edilen ve farklı kesimlerle oluşturulan saç stilleri tekrar karşımıza çıkacak.

Emo Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git