Damat Ayakkabısı Modelleri

Damat Ayakkabısı Modelleri

Aslın da beyler için o kadar önem teşkil etmese de ziyadesiyle önem gerektiren bir konu. Kusursuz görünüm sağlamak amacıyla, damatlığınız ile bütünlük sağlayacak damat ayakkabısı modelleri için bence de hanımlardan yardım istemek şart.  Evlilik sezonunun açılmasıyla birlikte, piyasa da ciddi tasarımlar mevcut. Benim ise dikkatimi çeken damat ayakkabısı modelleri gelin hanımın ayakkabı modeline uygun tasarlanmış olanları. Belki de bu en özel  günde ayakkabı modellerinizi birlikte tasarlayıp yaptıra bilirsiniz. Yaratıcılığınız ile ön plana çıkarken belki yeni bir akım başlatabilirsiniz. Bu başlık altında sizlere tavsiyem seçeceğiniz ayakkabının rahatlığıdır. Nefes alan taban veyahut jel tabanlı modern ayakkabılar olmalıdır. Giydikçe açılır gibi pazarlama amaçlı söylenen basma kalıp cümlelerden uzak kalmalısınız. Deneme esnasında rahatsızlık hissettiğiniz anda başka bir modele yönelmelisiniz.

Ayakkabıyı her iki ayağınıza giyerek denemelisiniz. Ziraa huzur gerektiren bir günde huzursuz olmanızı istemeyiz. Damatlığınıza uygun olarak aynı renkler de, farklılıktan yanayım diyor iseniz; zıt renkleri seçmelisiniz. Özellikle bu yaz önümüze çıkan zıt renk kombinasyonları gayet cezbedici. Sadece bir gün için para harcamaktan yakınan damat adaylarımız spor ve şıklığı bir arada taşıyan modellere yönelebilirler. Böylelikle güncel hayatınız da farklı kombinlerde kullanabileceğiniz, bir ayakkabı sahibi olacaksınız. Boy problemi yaşayan damat adaylarına tavsiyemiz, rugan model ayakkabının avantajlarından faydalanmalarıdır. Eğer gelin adayınızı babet giymesi konusun da ikna edemiyorsanız, üzülmeyin. Rugan modellerde dışardan gizlenmek suretiyle, yükseklik isteyebilir ve boyunuzu birkaç cm uzatabilirsiniz. Son olarak unutmamanız gerekenler; rahatlığınız tarzınız ve damatlığınız ile bütünlük sağlamanız.

Bir önceki yazımız olan Erkek Spor Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek Spor Ayakkabı Modelleri, en güzel Erkek Spor Ayakkabı Modelleri ve marka Erkek Spor Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git