Çocuk Mayo Modelleri

Çocuk Mayo Modelleri

Çocuklar için tatil demek bol bol havuz ve denize girmek demektir. Çocukların bu isteğine karşı anne babalara önemli bir görev düşmektedir. Çocuklarının hem rahat edeceği hem de ciltlerini koruyacak türden bir mayo ile denize girmesi anne babalar için önemli olmalıdır. Son yıllarda ne yazık ki düşen kalite nedeni ile koton yerine naylon esaslı olarak üretilen mayolar çocuklarda ciddi cilt sorunlarına neden olabilmektedir. Bu noktada anne babalar çocuk mayo modellerine ve markalarına göz atmadan bir seçim yapmamalıdır.

Cilt Sağlığı Dikkate Alınmalı

Çocukların cildi biz yetişkinlere göre çok daha hassastır, bu nedenle de bizlerden çok daha kısa sürede bronzlaşmaktadır. Çocukların doğru şekilde bronzlaşması ileride yaşayacakları cilt rahatsızlıklarını önlemede oldukça önemlidir. Bu nedenle çocuklarımızın mayo modellerinin seçiminde daha kapalı modelleri tercih edebiliriz.

Renkli Ve Canlı Bir Yaz Onları Bekliyor

Tasarımcıların ortaya çıkardıkları çocuk mayo modellerinin büyük bir kısmında canlı ve açık renkler gözlenmektedir. Çocukların ruhunu yansıtan bu renklerdeki mayoların altına kısa şort ya da tayt giymeleri onların ciltlerini korumalarında önemli bir faktör olabilir. Tüm bunların yanı sıra çok ucuz olmaları nedeni ile dikkat çeken naylon esaslı mayolar çocuklarımızın cilt sağlığı için kesinlikle tercih edilmemelidir. Sürekli terleten ve cildi tahriş eden bu mayoların yerine çocuklarımızın cilt sağlığını koruyucu nitelikte şortlu ya da etekli, pamuklu yapıdaki mayoları tercih edebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Etekli Mayo Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Etekli Mayo Modelleri, kışkırtıcı Etekli Mayo Modelleri ve seksi Etekli Mayo Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git