Altın Alyans Modelleri

Altın Alyans Modelleri

Türkiye’de en değerli modellerden biri olan altın çoğu kişi tarafından hem yatırım amacı ile hem de takı aracı olarak kullanmaktadır. Alyanslarda hem bayanların hem de erkeklerin takmakta olduğu yüzük modeli olmaktadır. Bu sebep ile en çok tercih edilen aksesuar ve takı olmaktadır. Özellikle altından yapılmış olan alyans modeli çok kullanılır. Bazen nişan için bazen ise günlerde takılmakta olan altın alyans modelleri çok şık durmaktadır.

Günümüzdeki altın modellerine baktığımız zaman modeller çok çeşit olmaktadır. Kişinin kendi zevkini yansıtan modeller olmaktadır. Bayanların takmış olduğu altın alyans modelleri çok renkli ve değişik modeller olmaktadır. Modeller arasında en çok dikkat çeken modellere bakar isek öncelikle nazar boncuklu modeller dikkat çekmektedir. Yüzüklerin bir kenarına minik bir şekilde monte edilen minik nazar boncukları yüzüğe çok farklı ve şık bir hava katmaktadır. Kötü gözlerden korunmak isteyen bayanların en çok tercihi bu alyans yüzükler oluyor. Alyanslar ve tek taş Yüzüklerin birleşiminde aynı şekilde çok şık duran bazı bayanların iki ayrı yüzük takmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Erkeklerin tercih etmiş olduğu altın alyans modelleri ise aynı şekilde bayanların ki gibi birçok çeşidi sahip olmaktadırlar. Fakat tabi ki erkeklerin takmış olduğu alyans yüzükler daha sade ve daha da sert yapıda olan alyans modelleri olmaktadır. Bayanların alyans modeli ile çift olarak tasarlanmaktadır. Böylece seçim yapar iken daha kolay seçim yapılmış olunur.

Altın Alyans Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gümüş Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Takı Modelleri, değişik Gümüş Takı Modelleri ve en güzel Gümüş Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git