2016 Balık Gelinlik Modelleri

2016 Balık Gelinlik Modelleri

 

Tüm kıyafetlerde olduğu gibi gelinlik modelleri de her yıl değişim geçiriyor ve en can alıcı modellerle tasarlanıyor. Modası hiç geçmeyen balık formdaki gelinlikler ise genç kızlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yeni sezonda taşlar, inciler, danteller ile bezenen balık gelinlikler farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Fiziği müsait olan gelin adaylarına hitap eden 2016 balık gelinlik modelleri farklı seçenekleriyle genç kızların beğenisini toplamaya hazır.

 

Günümüzde tekrar moda olan dantel eşsiz zerafetiyle klasik yada modern kesim gelinliklere elegan bir hava katıyor. Feminen, cazibeli bir görünüm katan danteller balık gelinliklerde sırt dekoltesi ve göğüs bölgesinde sıklıkla kullanılıyor. Modern gelinliklerde dekolte bölgeleri ve kollar danteller ile kapatılarak gelinler çekici bir görünüme kavuşuyor. Baştan aşağıya taşlar ile süslenmiş balık gelinlikler ise şık ve zerafet timsali vitrinlerde yerini alıyor. Bu modeller oldukça ihtişamlı olduğu için takı kullanmamanızı tavsiye ederiz.

 

2016 balık gelinlik modelleri mini ve uzun etek formlarında tasarlanıyor. Kollarda vatkaların olduğu modeller balık etekler ile birleştirilerek farklı ve etkileyici gelinlikler elde ediliyor. Balık gelinlikler duvak kullanmak için çok ideal modeller ve saçların balerin topuzlar ile tercih edilebileceği modeller arasında bulunuyor. Modern gelinliklerde derin bacak yırtmacıyla balık kesime hareket katılıyor. Ayrıca üst bölüm bu modellerde taşlar ile süslenerek etkileyici bir görünüm oluşturuluyor.

2016 Balık Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan A Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 A Kesim Gelinlik Modelleri, en güzel A Kesim Gelinlik Modelleri ve yeni A Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git