Zara Deri Ceket Modelleri

Zara Deri Ceket Modelleri

Zara ceket modelleri arasında yan fermuarlı ceketler sezonun trendleri içinde yer alıyor Ayrıca yaka detayı farklı renk gövde detayı farklı renk olan deri ceketlerde kadınların çeşitli özelliklerine uygun olan deri ceket türleri içinde bulunuyor. Zara deri ceket tasarımları arasında kolları kapitone detaylı olan deri ceketlerde yer alıyor. Gövde kısmı düz detaylardan oluşan bu ceketlerde kollar kapitone detayı ile şekillendirilmiş. Deri ceket türlerinde kollarında zımba detayı yer alan ceketlerde bulunuyor. Gold renkli olan zımbalar siyah deri ceketlerle oldukça uyumlu bir ikili oluşturuyor. Zara deri ceket tasarımları içinde; belden oturtmalı uzun deri ceketlerde bulunuyor. Her yeri kapitone detayından oluşan bu ceketlerin beli kemerli olan modelleri de koleksiyonda olan ürünlerden.

Zara giyim deri ceket türlerinde kapişonlu deri ceket tasarımları da bulunuyor. Kapişonlu deri ceketler etek boyu uzun olan modelleriyle vücudunuza oturan tasarımlardan meydana geliyor. Ayrıca bazı ceketlerin yakalarında görülen farklı zımba detaylar deri ceketinizin havasını bir anda değiştiriyor. Kadınların daha salaş deri ceket tercihlerine kulak veren zara giyim deri ceket türlerinde geniş bir yelpaze kullanarak farklı dizayn ceketler tasarlıyor. En güzel Zara ceket modelleri içinde; fermuar detaylı olan ceketlerde bulunuyor. Yan fermuar detaylarından oluşan bu ceketler ön fermuarlı ve yan fermuar süslü modelleriyle en çok tercih edilen ceketlerden biri olacak.

2016 Zara Deri Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Deri Ceket Modelleri, çocuk 2016 Deri Ceket Modelleri ve erkek 2016 Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git