Yüksek Bel Etek Modelleri

Yüksek Bel Etek Modelleri

Yüksek bel eteklerin giyilme amacı boyu uzun göstermek olduğu gibi aynı zamanda hoş görünmesidir. Yüksek bel eteklerde genellikle ince kemerle kullanılır. Bu etek tiplerinde yazlık modeller olduğu gibi kışlık modellerde bulunmaktadır. Şifondan meydana gelen yüksek bel etekler yaz günlerinde kullanılır. Kumaştan oluşan yüksek bel modeller ise hem yaz hemde kış mevsimi için tercih edilen etek türlerindendir. A kesim ve yünlü yüksek bel eteğinizi kış mevisimi için tercih edebilirsiniz. Kadınların kullanmayı çok sevdikleri yüksek bel etekler bel ve basen bölgesindeki kiloları gizlemekte ustadır. Bu nedenle düşük bel eteklerden kaçınılarak kilolu olan bölgeler gizlenebilir. Popüler yüksek bel etek tasarımları içinde; mevlana etek modelleri de bulunmaktadır. Tesettürlü kadınların giydikleri bu etekler değişik renkleri ile yaza damgasını vuran etekler arasındadır. Yüksek bel eteklerde; kalem etek modelleri de bulunmaktadır. Gömleklerle harika şekilde uyum sağlayan yüksek bel kalem etekler siyah renk tasarımları ile popüler etek türleri içindedir.

Yüksek bele sahip olan bir etek türü tercih edecekseniz; yüksek bel kloş etekleri de tercih edebilirsiniz. Kloş etekler yaz için uygun olan ve şık desenleri ile sizi daha hoş gösteren ayrıntılara sahip olan eteklerdendir. En güzel yüksek bel etek modelleri içinde; yüksek bel kısa etek modelleri de bulunmaktadır. Bu eteklerde uç kısımlarda fırfır detayı olan yada pileli olan etek modelleri de bulunur.

2016 Yüksek Bel Etek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Uzun Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Uzun Etek Modelleri, en güzel Uzun Etek Modelleri ve yeni sezon Uzun Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git