Yarım Toplu Saç Modelleri

Yarım Toplu Saç Modelleri

Saçlarınızı her zaman toplu veya salık halde kullanmak zorunda değilsiniz. Farklı saç modelleri deneyerek kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Yarım toplu saç modellerini kullanarak kendinizde bir farklılık yaratabilirsiniz.

Saçlarınızı yarım toplamak istiyorsanız yan kısımlardan örgü yaparak arkaya doğru yarım şekilde toplayabilirsiniz. Yarım örgü modeline daha salaş bir hava kazandırmak istiyorsanız; saçınızın ön kısımlarından tutamlar çıkarabilirsiniz.

Dalgalı saçlarınızı da yarım şekilde toplayarak kullanabilirsiniz. Arkada kurdele şekli verdiğiniz saçlarınızı yarım toplu olarak kullanmak için saçlarınızın dalgasını maşa ile oluşturmalısınız. Düzgün bir şekilde maşa ile hareketlendirilen saçlarda yarım şekilde toplanmış olan saçlar daha şık görünür.

Saçlarınızın tepe kısmına krepe atarak tel tokalarla basit şekilde yarım toplu saç modeli yapabilirsiniz. Saçlarınıza krepe attıktan sonra düzgün şekilde tepede yavaş şekilde arkaya doğru tarayıp tel tokalarla yarım şekilde tutturabilirsiniz. Hatta bu saç modeli ile akşam davetlerine bile katılabilirsiniz.

Saçların yarım şekilde toplanması için yanlarda kalan tutamları arkada lastik bir tokayla tutturabilirsiniz. Tokayı gizlemek için saçınızın alt kısmından bir tutam alarak lastik tokanın çevresinde dolandırarak hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Saçlarınızı yarım şekilde toplarken saçla beraber toplamış gibi hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. 2016 yılının en trend modellerinden biri olan yarı toplular özellikle sokak modasının salaş versiyonunda oldukça dikkat çekmektedir.

Yarım Toplu Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git