Uzun Saç Modelleri Erkek

Uzun Saç Modelleri Erkek

Erkeklerde kadınlar gibi saçlarını uzatarak kendilerini daha iyi hissedebilirler. İnce telli, kalın telli ve gür saçlara göre çeşitli uzun saç modelleri bulunmaktadır. Saç tipiniz hangi modele uygunsa sizde önerilen farklı uzun saç tiplerinden ilham alabilirsiniz.

Erkelerde omuzlarda biten uzun saç modelleri erkek genellikle gür saçlara sahip olan erkekler tarafından kullanılır. Saçlarınızı omuz hizasında kullanmak istiyorsanız saçlarınızın dalgalı olması ilk şart. Dalgalı uzun saç modellerinden ilham almanız mümkün.

Erkekler için uzun saç modelleri arasında; ense kısımları uzun ve üst kısımları ense bölgesine göre biraz daha kısa olan uzun saç modelleri yer almaktadır. Bu uzun saç tiplerinde de saçların kalın telli ve gür olması gerekmektedir.

İnce telli saçlara sahipseniz uzun saçı daha çok uzatarak kullanabilirsiniz. Saçlarınız cansız görüneceği için kısa saç modelleri size uygun değildir. Bu nedenle saçlarınızı uzatarak hacim verebilir ve istediğiniz saç modeline erişebilirsiniz.

David Beckham uzun saç modelleri erkek en iyi şekilde kullanan bir dünya starı. Saçları ince telli olsa bile çeşitli lastik tokalar takarak ve plastik taçlardan faydalanarak saçlarını estetik hale getirebilmeyi başarıyor. Saçları gür ve kıvır kıvır olan erkeklerin tek çaresi saçlarını uzun kullanmak sanırım. Kısa saç şeklline uygun olmayan çok kıvırcık saçlı erkekler bu modeli kullanırken omuz hizasında kullanmalıdırlar. Hatta saçlar katlı kesilerek kabarık görüntünün önüne geçilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git