Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri

En güzel günlerinizde stilinizi yansıtmanızda sizlere yardımcı olabilecek tesettür abiye modelleri, ünlü moda tasarımcıları tarafından, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. 2016 sezonunun açılması ile birlikte, bu modellere pek çok farklı öncü marka tarafından göz atabileceksiniz.

Kullanılan ince ayrıntılar ile tül detayları, abiye modellerinin, amaca uygun olarak tasarlanmasında etkili olmaktadır. Düğün, nişan, mezuniyet ya da özel bir davet için uygun olan bu ürünler, parlak kumaşlardan ya da mat kumaşlardan sizlere sunulabilmektedir.

Yeni kreasyonlar

Geçmiş sezon ürünlerden vazgeçip, artık, yeni kreasyonların açılması ile birlikte, standart kalıp seçenekleri ve içten astarlı modelleri ile rahat bir giyim gerçekleştirebileceksiniz.

Etek kısımlarında kabartılmış detaylar ve göğüs bölgesinde kullanılan parlak, işlemeli ve pullu detaylar, moda tasarımcılarının dikkat ettiği özellikler arasında yer alıyor. Alt kısmı tüllü ve simli kumaşlardan kullanıcılarına sunulan modeller, dar kol kesimleri ile zarafetinizi ortaya koyabilir.

Üst kısmında, payet detaylı tüller ile kaplanan modellerde, alt kısmında verev kesim kullanılarak, parlak kumaşlardan yeni bir stil oluşturulabilir. İç kısmı astarlı olan ve gizli fermuar özellikleri ile trend ürünlerden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun kuyruklu abiyeler

Bir kuğu gibi süzülebilmeniz için, tesettür abiye modelleri tasarımlarında, sırtından başlayarak, arkanızda pelerin detaylı olarak sallanabilecek kuyruklu abiyelere de seçimlerinizde yer verebilirsiniz. Bu detay, tül olabilirken, standart işlemeli kumaşlardan da olabilir. Kendinize uygun tarzı ortaya koymak için ünlü modacıların tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Tesettür Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. feridehayal dedi ki:

    Çok sık alışveriş yaptığım bir sitedir. Kumaşları çok kaliteli tavsiye ederim.

Sayfa başına git