Tarlatansız Gelinlik Modelleri

Tarlatansız Gelinlik Modelleri

Bazı gelin adayları giydikleri gelinliklerde tarlatan olmamasını isterler. Bu nedenle etek kısımları sade fakat üst kısımları dikkat çekici olan gelinlik modelleri tasarlanır. Tarlatansız gelinlik türleri arasında yer alan balık gelinlik modelleri gelinlerin tercih ettikleri tarlatansız gelinlikler içinde yer alır. Alt kısmı tamamen düz olan fakat etek uçlarına doğru yürümenizi kolaylaştıracak kadar açılan bu gelinlikler gelinlerin tarlatansız gelinlik seçimleri için ilk tercih olacaktır. Gelinlikler içinde tarlatansız gelinlik seçerken çan etek kesimine sahip olan gelinliklerde kullanabilirsiniz. Kır düğünlerinde sıklıkla tercih edilen çan kesim gelinlik modelleri sromantik görünüşleriyle dikkat çekerler. Üstelik bu gelinlikler dantellerle birlikte hareketlendirilmiştir. Kısa gelinlik modelleri de tarlatansız gelinlikler içinde bulunmaktadır. Diz yada diz üzerinde biten modelleriyle genç bayanların tercihi olan kısa gelinliklerde tarlatan bulunmaz. Tarlatansız gelinlikler içinde tıpkı bir elbiseyi andıran gelinliklerde yer almaktadır. Bu gelinliklerde alt kısım bir etek kesimine sahip olup; üst kısım işli yada dantellerle beraber hareketlendirilmiştir. Alt tarafı dümdüz bir eteği andıran bu gelinliklerde kimi zaman kuyruk modeline sahip olan tasarımlar kullanılmaktadır.

Gelinliğinizde tarlatan istemiyorsanız; V yaka gelinlik modellerini de seçebilirsiniz. Kolların ve beden kısmının danteller kaplı olduğu bu gelinliklerde alt kısımda tarlatan yoktur. Bu gelinliklerde kollar uzun ve dekolte bölgesi dikkat çekicidir. Alt taraf yine bir eteği andıracak şekilde düzdür. Kabarık olmayan tarlatansız gelinlik tasarımlarında daha farklı olarak eteklerin sade tutulduğu dantel kullanılmayan modellerde bulunmaktadır.

2016 Tarlatansız Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Çocuk Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çocuk Gelinlik Modelleri, tarlatanlı Çocuk Gelinlik Modelleri ve yeni sezon Çocuk Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git