Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta kolyeler kadınların boyunlarını zarif gösteren ve parlayan modelleri ile fark edilen kolye türlerindendir. Pırlanta kolye modelleri arasında tektaş kolyeler yer aldığı gibi farklı şekillere sahip olan kolyelerde yer almaktadır.

Pırlanta kolye türleri içinde bulunan ve birden fazla taşa sahip olan kolyeler oldukça iddialı modellerdir ve yoğun taşlara sahip olan yüzük modelleriyle bir arada kullanılır. Bunun yanıdan renkli taşlara sahip olan kolyeler ve ucunda farklı objeler olan pırlanta kolyeler popüler pırlanta kolyelere örnektir. Kar tanesi ucuna sahip olan pırlanta kolyeler gold renkleriyle oldukça iddialıdır. Burç kolyeler ise kadınların severek kullandıkları pırlanta kolye modelleri içinde bulunmaktadır. Bir yuvarlak ve yuvarlağın ortasında yer alan burç sembolleri kadınlar arasında popüler olan kolye türleri arasında bulunur. Şans anahtarı kolyeler pırlanta kolyelerde sıklıkla kullanılır. Şansını kolyelerde arayan kadınlar bu tip kolyelere oldukça ilgi gösterecekler. Kalp figürlü ve sarmal desenlerden meydana gelen şans anahtarı pırlanta kolyeler gençler tarafından sevilerek kullanılacak kolyeler arasında yer alıyor.

Pırlanta kolyeler içinde çelik kolye modelleri de bulunur. Birbiri içine geçmiş halkalar önemli tarihlerinizi üzerine işlettiğiniz çeliklerden meydana gelmektedir. Çelik pırlanta kolyelerin bazı modellerinde ise parlak taşlar yer alır. Pırlanta gerdanlıklar da oldukça zarif kolye modelleri arasında bulunmaktadır. Dış kısmında tek taş yer alan çelik pırlanta kolyeler farklı renkleriyle de göz dolduruyor. 

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git