Kışlık Çanta Modelleri

Kışlık Çanta Modelleri

Kışlık çanta türleri genellikle kalın yapılı ve kış şartlarına uygun modellerden üretilirler. Bu çanta modellerinin üretildiği deri ve kumaşlar yağmur geçirmez ve dayanıklıdır. Yıkanmış deri çantalar kış mevsimlerinin en çok kullanılan çanta modelleri arasında yer almaktadır. Kışlık çanta tasarımları arasında ekose desenli çanta modelleri de bulunur. Aynı zamanda dış kısmı tüylü olan çantalarda kışlık çantalar arasındadır. Kışlık çantalar içinde en çok kullanılan desenlerden biride; leopar desenleridir. Leopar desenli çantalar kahverengi gibi deri parçalarla bir araya getirilerek farklı çanta modelleri üretilir.

Kışlık çanta modelleri daha çok koyu renklerden meydana gelir. Pastel renkler kışlık çantalarda kullanılmaz. Bunun yerine siyah ve kahverengi gibi renkler çoğunlukta kullanılır. Kışlık çantalarda yılan derisi detayına sahip olan çantalarda bulunmaktadır. Bu çantalarda kahverengi sıklıkla kullanılır. Çanta modellerinde etnik detaylı olan kışlık çantalar el örgüsü halleriyle etnik kıyafetlerle beraber uyumlu olarak kullanılır. Zımbalı ve püsküllü çantalarda kış mevsiminde sıklıkla kullanılır. Bu çantalarda kış mevsiminde daha çok kullanılan çantalardandır. Büyük formlu çantalar kışın daha çok kullanılır. İçine istediğiniz her türlü eşyayı rahatlıkla koyabilirsiniz. En popüler kışlık çantalar içinde; püskül detaylı çantalarda bulunmaktadır. Kahverengi ve siyah çantalarda kullanılan püskül detayların yanı sıra; sırt çantaları da kış mevsiminde kullanılan çantalardandır.

2016 Kışlık Çanta Modelleri

Bir önceki yazımız olan Hotiç Çanta Modelleri 2016 başlıklı makalemizde abiye Hotiç Çanta Modelleri 2016, deri Hotiç Çanta Modelleri 2016 ve Hotiç Çanta Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git