Kabarık Duvak Modelleri

Kabarık Duvak Modelleri

Kabarık duvaklar çeşitli duvak türleri içinde yer alan gelinlerin severek kullandıkları ayrıntılardan biridir. Kabarık duvak modelleri uzun formda tercih edilebileceği gibi, kısa formlarda da tercih edilebilir.

Kabarık duvak türleri daha çok topuz yapılmış saçlarla iyi şekilde uyum sağlar. Şekli oldukça gösterişli olduğu için salık saçlarla bir arada kullanılmaz. Kısa duvak modelleri de daha çok kısa gelinlik modelleri ile bir arada kullanılır. Kabarık duvak modelleri tepe kısımda ufak bir taçla birlikte tutturulur. Tülden oluşan kabarık duvakların uç kısımları dantel veya taş işlemeli olabilir. Bazı modellerinde ise tamamen sade tercihler yapılır. Sadelikten yana olan gelin adayları gösterişli duvak seçimlerini sade modellerle birlikte dengeleyebilirler. Kabarık duvak modelleri kimi zaman daha gösterişli taç modelleri ile bir arada kullanılır. Yapma çiçeklerden meydana gelen beyaz teçlar kabarık duvak modelleri ile bir arada kullanılır. Gelinliğiniz oldukça sade ise bu tip bir kabarık duvaktan yardım alabilirsiniz.

Kabarık duvak türlerinde kimi zaman ön kısım güpür işlemelerden meydana gelir. Saçın ön kısmına bombe verilerek kullanılması daha uygundur. İşlemeli modellerin ortaya çıkmasını istiyorsanız saçınızın ön kısmını arkaya doğru yapıştırılmış sıkı topuzlardan kullanabilirsiniz. Gelinliğiniz ve duvak arasında uyum olmasını isteyen kadınlar için kabarık duvak türleri gelinliğe göre ayarlanmalıdır.

2016 Kabarık Duvak Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git