Gülben Ergen Kısa Saç Modelleri

Gülben Ergen Kısa Saç Modelleri

Gülben Ergen’in severek kullandığı saç modellerinin başında kısa saçlar geliyor. Yüzüne oldukça yakışan kısa saç modellerini farklı tarzlarda kullanmayı deneyerek kendine yepyeni stiller yaratıyor.

Gülben Ergen’in toplu yüz hatlarına yakışan kısa saç modellerinin başında; hafif dalgalı modeller geliyor. Saçlarını hafif şekilde kabartarak kullanmayı gündelik hayat için daha uygun gören güzel yıldız, davetlerde kısa saçlarıyla bambaşka bir görünüme bürünüyor. Gülben Ergen kısa saç modellerini özel geceler için bambaşka bir hale sokan Ergen; saçlarının tepe kısmını arkaya doğru tarayarak kendine feminen bir görünüm sağlamayı başarıyor. Bazı gecelerde saçlarına daha fazla dalga veren güzel yıldız, kıvırcık saçlarıyla kombinlediği şık elbiselerle gözalıcı bir hale gelmeyi başarıyor.

Kısa saçlarını başarılı bir şekilde kullanabilen nadir sanatçılardan biri olan Gülben Ergen yaz günlerinde renkli bantlar kullanmayı ihmal etmiyor. Bant ve gözlük rengini aynı renklerden seçen Ergen; böylece saçlarını daha havalı göstermeyi başarıyor. Gülben Ergen saç modelleri içinde yer alan başka bir model ise; saçlarının bir yanı diğer kısma yatırılmış saçlar. Saçlarının kısa kesimini iyi kullanmayı bilen yıldız saç şekillendirici ürünlerle saçının bir tarafını diğer tarafa doğru sabitleyerek bambaşka bir saç modeli ile karşımıza çıkıyor.

Uzun saçın kendini iyi hissettirmediğini belirten Gülben Ergen; kısa saç modellerinin her zaman daha farklı şekillerde kullanılabildiğini belirterek, saçlarıyla oldukça barışık olduğunu belirtiyor.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git