Değişik Çanta Modelleri

Değişik Çanta Modelleri

Kadınlar her zaman klasik çantaları kullanmak zorunda değil. Salaş kıyafetlerle değişik çantalarda takabilirsiniz. Üstelik bazı değişik çanta modellerini klasik kıyafetlerinizle de bir arada kullanabilirsiniz. Değişik çanta türlerinin başında; telefon modeli olan çanta türleri yer almaktadır. Bu çanta türlerinin yanında cd görünümlü çantalarda kadınlar arasında sıklıkla kullanılan çanta modellerindendir.

Değişik çantalar içinde; ayakkabıya benzeyen çantalarda yer almaktadır. Topuk kısmının yer aldığı çantalar kadınlar tarafından ilgi gören çantalardandır. Değişik çanta tasarımları içinde orga benzeyen çantalarda bulunmaktadır. Dışı siyah beyaz olan bu çantalarda rugan görünümü çantaları daha hoş göstermektedir. Salaş giyime uygun olan radyoyu andıran çantalarda bulunur. Bu çantalarda dışı keten ve düğmeleri bulunan çantalar bulunmaktadır. Deri ve keten görünümlü bu radyo çantaları deri ceketlerinizle beraber kullanabilirsiniz. Değişik çanta örneklerine keman çantaları da örnek gösterebiliriz. Kemana benzeyen bu çantalar genellikle kahverengi deriden yapılırlar ve sırt çantası olarak kullanılırlar. En güzel değişik çanta modelleri arasında; hayvan figürlü çantalarda bulunmaktadır. Yuvarlak çantalarda panda başı figürü çanta modellerinde sıklıkla kullanılır. Bu çantalar genellikle beyaz renkten oluşur ve yuvarlaktır. Kalp figüründen oluşan üzeri parlak taşlı çantalarda abiye kıyafetlerle birlikte kullanılabilen çantalara örnektir. Küçük formlu çantalar üzerine taşlarla işleme yapıldığı zaman özel gecelerde kullanılabilir. Değişik çantalar günlük hayatta daha büyük formlu çanta modellerinden oluşmaktadır.

2016 Değişik Çanta Modelleri

Bir önceki yazımız olan Hotiç Çanta Modelleri 2016 başlıklı makalemizde abiye Hotiç Çanta Modelleri 2016, deri Hotiç Çanta Modelleri 2016 ve Hotiç Çanta Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git