Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Uzun saçlar her ne kadar havalı görünse de kısa saçlarla birlikte çok daha tarz bir görünüm sergileyebilirsiniz. Dalgalı kısa saç modelleri içinde sıklıkla kullanolan modellerden biride; omuz hizasında olan dalgalı kısa model tipleri.

Saçlarınız dalgalıysa bu model size daha çok yakışacak. Şekillendirci ürünlerle saçlarınıza şekil verirseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saçlarınızı kısa kullanmak istiyorsanız kulak hizasında biten dalgalı saç modellerini de denemeniz mümkün. Kısa saçlarda harika duran dalgalı modelle sokak modası içinde casual bir şıklık sergileyebilirsiniz. Günlük hayata uygun olan bu modeli özel geceler için bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sönük saçlara sahip olan kadınlar artık saçlarını daha hacimli bir şekilde kullanabilecekler. Dalgalı kısa saç modellerinden faydalanarak saçlarınızı hareketli bir şekle sokabilirsiniz. Dalgalı katlı kesim kısa bir saç modeliyle saçlarınız çok daha canlı ve marjinal bir görünüme kavuşacaktır. Dalgalı kısa saç tipleri arasında yer alan bob saç modelleri trend saç modelleri arasındadır. Saçlarınızı gündelik olarak rahatça yıkayıp şekil verebildiğiniz gibi trendy bir görünüm yakalayabilirsiniz. Üstelik bob saçlar bakımı da son derece kolay olan saç modellerindendir. Dalgalı kısa saç kesimleri yüz hatlarınızı daha fazla ortaya çıkarır. Bu nedenle yüz hatlarınız düzgünse daha estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kısa kıvırcık kısa saç modelleri hemen hemen her kadına modern bir hava verir. Kıvırcık saçlarınıza yepyeni bir form vermek için kısa saç modellerinden yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git