Bere Modelleri

Bere Modelleri

Kış mevsiminde severek kullanılan bere türleri içinde yün ve çeşitli taşlarla süslenmiş olan bereler geliyor. Bere modelleri içinde yer alan son günlerin popüler bereleri arasında tül detaylı bereler genç kızların severek kullandıkları bere türlerinin arasında bulunuyor.

Bere türleri içinde örgü bere tipleri de mevcuttur. Düz örgüden meydana gelen örgüler kadınların başında oldukça estetik görünür. İnci süslerle bezenmiş yünlü bereler sezonun en trend bere türlerinin içinde yer alıyor. Tepe kısmında püskül bulunan bereler gençlerin gözde bere modelleri arasında yer alıyor. Püsküllü berelerin haricinde yandan düğmeli olan bereler oldukça zarif modellerden biri. Büyük hacimli salaş bereler sokak modasında en sık kullanılan berelerden biri. Salaş bereler kullanım kolaylığı açısından oldukça popüler. Yandan çiçek örgülü bereler son yılların zirve yapmış bere türlerinden biri. El örgüsü olan bu bereler içinde başınızı hem sıcak tutacak hemde şık görüneceksiniz. Delikli bere tipleri genç kızların başında daha estetik görünüyor. Örme bere türleri içinde kendinizi daha marjinal bir stilde bulacaksınız.

Düz örgü veya karışık desenli örgü modellerinden oluşan bereler renkleriyle de dikkat çekiyor. Turuncu, gri, mor, yeşil ve kırmızı sezonun en trend bere renkleri arasında yer alıyor. İnciler, yandan çiçek aksesuarlar ve çeşitli düğmeler berelere hareket kazandıran bazı detaylar arasında yer alıyor.

2016 bere modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git