2016 Yazlık Gelinlik Modelleri

2016 Yazlık Gelinlik Modelleri

Yaz mevsimi gelince sadece güneş sıcak yüzünü gösterdiği için sevinmiyoruz. Aynı zamanda düğün sezonunun habercisi olmakta. Eğer yaz sezonunda düğün yapma planınız varsa heyecan dolu günler ve kararsızlık silsilesi sizi bekliyor demektir. Bilhassa gelinlik modeli seçimi meşakkatli oluyor ve neredeyse tüm organizasyon buna göre şekil alıyor. Nasıl bir gelin olmak istiyorsunuz modern mi, klasik mi, vintage mi? Tüm bu karar aşamasında size yardımcı olacak 2016 yazlık gelinlik modelleri konusundaki önerilerimizi mutlaka dikkate almalısınız.

Bu yıl ağırlıklı olarak dantel ve güpürün iddialı uyumunu görüyoruz. Dar kesim modellerin hem minimal hem de hayli gösterişli olduğu göze çarpıyor. Baştan ayağa kadar dantelin hakim olduğu düğün sezonu bizleri bekliyor.

Modern gelinliklerde kabarık eteklerin yerini dar kesim modeller alıyor. Doğal ve narin bir görünüm istiyorsanız zerafeti tetikleyen dar kesim gelinlikler size göre. Dantel geçişleri ve dekoltenin muhteşem uyumuyla ortaya harika bir manzara çıkıyor.

2016 yazlık gelinlik modelleri arasında çok özel, aşık olacağınız tasarımlar yer alıyor. Bunlardan bazıları tül ayrıntılar ile derinlik kazandırılmış, transparan detaylar ile zamana meydan okuyan cesur modeller yer alıyor. Balık etek formundaki modeller yine her sezon olduğu gibi bu sezonda mevcut. Balık gelinlikler bu sezon dikkat çeken uzun kuyrukları ile karşımıza çıkıyor. Salaş ve tam anlamıyla modern bir gelin olmak isteyenler için antik Yunan giysilerini andıran bohem tarzdaki modeller ile helenistik bir hava oluşturabilir, eski medeniyetlerin prenseslerinin edasını taşıyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dar Kesim Gelinlik Modelleri, en güzel Dar Kesim Gelinlik Modelleri ve şık Dar Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git