2016 trend gelinlik modelleri

2016 trend gelinlik modelleri

                2016 konsepti her ne kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olsa da, eski sezon gelinliklere de 2016 trend gelinlik modelleri kapsamında ulaşabilirsiniz. Böylelikle hem fiyat hem de model olarak farklı ürünlere ulaşabilmek mümkün olacaktır.

Kabarık modeller

Bildiğiniz gibi çok eski yıllardan beri kabarık gelinlik tasarımları her bayanın ilgisini çekiyor. Elbette ki tarlatanlı tasarımlar bu konuda gayet iyi olsa da, tarlatan kullanılmayan fakat tül kumaşlar ile kabarıklık kazandırılmış, hareketli gelinlikler tercih edebilmeniz de mümkün olacaktır.

Vintage tasarımlar

Düğünlerinizde biraz daha nostaljik olmaya ne dersiniz. Yine son yıllarda 2015 en güzel gelinlik tasarımları içerisinde vintage modellere ulaşabilmek mümkündür. Vintage, daha çok eskitme gelinlikler olarak bilinirken, kesim detayları, yüksek bel gibi pek çok özellik, tarzınızı ortaya koyabileceklerden olmaktadır.

Şık ve modern

Eğer ki dönemin tarzına ayak uydurmak istiyorsanız, 2016 gelinlik modelleri seçimlerinizde, daha şık ve modern olan mini kesim detayları ile sizlere hizmet veren parçaları tercih edebilirsiniz. Mini gelinlik modellerinde yine straplez yaka seçenekleri ile göğüs dekolteleri ön plana çıkarken, askılı ya da askısız seçenekler ile sırt dekoltelerine de önem verilmektedir. Sırt detaylarında yine transparan kumaş kullanılarak farklı bir yansıtım oluşturulurken, göğüs bölgelerinde de transparan ve dantelli kapamalar ilginizi çekeceklerden olabilir. Kendi tarzınıza göre bu modellere göz atarak, damat adayları ile de bir uyum sağlayan gelinlik tercih edebilirsiniz.

2016 trend gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Bertha gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bertha gelinlik modelleri, en güzel Bertha gelinlik modelleri ve yeni Bertha gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git