Kolye Ucu Modelleri 2020

Kolye Ucu Modelleri 2016

Kolye ucu modelleri son zamanlarda ayrı bir uğraş alanı haline gelmiştir. Birbirinden güzel ve özel şekilde kişinin kendisini en iyi şekilde yansıtacak modeller ortaya çıkmaktadır. Modeller o kadar güzel ve özel hazırlanmaktadır ki imitasyon olan modeller bile değerini yitirmesin diye bunların alıcılar tarafından altın ya da gümüş olanının yapılması istenmektedir.

Kolye ucu modelleri örnekleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Bu neden ile kolyelerin uçları takanın zevkine kalmış şekilde tasarlanmaktadır. İlk akla gelen kolye ucu tabi ki son zamanlarda en çok kullanılan su damlası kolye uçları oluyor. Sade ve şıklığın bir temsili haline gelen bu kolye uçları her bayanın takı koleksiyonunda mutlaka yer almaktadır. Bir başka detay ise isimli olan kolye uçları oluyor. Bu modellerde mutlaka takılarımızın içerisinde yer almaktadır. Çok şık duran incili kolye, püsküllü kolye uçları, boncuk kullanılan uçlar, el işi ile yapılan kolye uçları, elmaslı olan kolye uçlarını söyleyebiliriz. Son zamanlarda hepsinden daha şık ve gösterişli olan üç boyutlu tasarımlar en güzel kolye uçları modelleri olmaktadır. Bu kolye uçlarında genel olarak daha çok hayvanların figürleri kullanılmaktadır. Çok şık tavus kuşu, aslanlar, minik kediler, kaplanlar, yırtıcı kuşların ya da kanatlarını açmış bir kelebeğin uç olarak tasarlanması hem çok gösterişli hem de çok şık duran kolye uçları modellerinden olmaktadır.

Kolye Ucu Modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan İnci Takı Modelleri 2020 başlıklı makalemizde İnci Takı Modelleri 2020, şık İnci Takı Modelleri 2020 ve yeni İnci Takı Modelleri 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git