Şal Modelleri

Şal Modelleri

Kadınların severek kullandıkları aksesuarlardan biride; şallar. Şallar her yıl farklı desenlerde ve modellerde karşımıza çıkıyor ve modanın içinde kendinize yer bulmanızı sağlıyor.

Şal tasarımlarında görülen en belirgin ayrıntı saçaklardır. Püsküllerle bezenmiş olan şallar kadınlara hareketli bir görüntü kazandırarak daha şık olmalarını sağlar. Şal modellerinde mevsimlere göre renklerde farklılık gösterir. Kış mevsimlerinde daha sakin tonlar kullanılırken, yaz mevsiminde ise cıvıl cıvıl renkler kullanılarak kadınlar kıyafetlerine uygun renk tonlarından özgürce faydalanırlar. Şal tasarımlarında şekiller ve desenler en önemli detaylardandır. Büyük çiçekli şallar her zaman ilk tercih edilen şal modellerindendir. Büyük desenler şallarda belirgin biçimde modeli belli ederek şık olmanızı kolaylaştırırlar. Bunun yanında geometrik desenli şallar ve doğadan esinlenen şal tasarımları kıyafetlerle bir bütün olmanızı sağlar.

Şal tasarımlarında çoğunlukla ekose desenlerde kullanılır. Kıyafet renklerine uygun olarak tasarlanan iki renkli ekose desenleri özgürce seçerek şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Siyah-kırmızı, pembe-mor ve kahverengi- krem gibi renklerle ekose desenler belirlenerek trend şal modelleri tasarlanmıştır.

Kıyafetlerinizde yalın çizgileri seviyorsanız desenli şallardan faydalanabilirsiniz. Kendinden desenli şallar daha estetik görünmek isteyen bayanlar için idealdir. Renkleriyle öne çıkan şal modelleri göz alıcı modelleriyle kıyafetlerinizde sade çizgileri seçmeniz gerektiğini belli ederler. Tek renk şal tasarımları aksesuarlarında ve gömleklerinde hareketli detayları seven kadınlar için idealdir. Renkler sadece belli noktada ortaya çıkmalı ve diğer bölgelerde natural bir görüntü yakalanmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Örümcek Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Örümcek Şal Modelleri, en güzel Örümcek Şal Modelleri ve marka Örümcek Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git