Polaris Ayakkabı Modelleri

Polaris Ayakkabı Modelleri

Uzun bir zamandır alışverişe çıkmamıştım. Artık mevsim de değişmiş benim de ayakkabıya ihtiyacım vardı. Tabanı açılmış botumu değiştirmem gerekiyor bir yandan da mevsimlik bir ayakkabıya ihtiyacım vardır. Canım hiç dışarı çıkıp alışveriş yapmak istemiyor üstelik çok yorgun olduğumdan o kadar alabalığı kaldıracak gücüm de yoktu.

Kardeşimle bu konuyu telefonda konuşuyorduk. Oda bana birkaç ayakkabı resmi gönderdi. Ayakkabılar çok güzeldi ve altında şöyle yazıyordu.”Polaris ayakkabı sitesine gir”

Bende hemen internetten polaris diye yazdım ve karşıma çok şahane bir site çıktı. Birbirinden şık ve güzellikte polaris ayakkabılar vardır.Üstelik  polaris ayakkabı fiyatları da çok uygundu.Ayakkabılardan  birçoğunu beğendim ve sepete ekledim sonra içlerinden en beğendiklerimi seçtim .Ama bir sorun vardı.Denemeden nasıl alabilirdim ya olmasaydı.Sonra siteyi iyice incelediğimde ücretsiz kargo ve değişim vardı.Polaris ayakkabı  modelleri bir harikaydı ama hizmeti de çok iyiydi.Hal böyleyken ben  polaris erkek ayakkabı ve polaris kadın ayakkabı ve çocuk ayakkabı modellerine de baktım .Bu yıl parlak ,ışıl ışıl  ayakkabılar modaymış.Erkek ayakkabılarda bayanlar kadar şık ve gösterişli güzeldi .Ben de bir tane babama bir tane anneme ayakkabı aldım ve adreslerine gönderdim.Aklıma kardeşimin kızının doğum günü geldi .Ona ne alabilirdim ki?Hazır site önümde dururken ona ayakkabı almak en iyisiydi.Çocuk ayakkabılarına baktım.O ne güzel ,ne şirin ayakkabılar öyle.Hangisini alsam diye şaşırdım .Önümüz kıştı ve onaen iyisi bot almaktı .Onun içinde bot satın aldım.Verdiğim sparişler çok güzeldi ama aklım hala diğer ayakkabılarda idi.Dayanamayı bana en yakın polaris mağazasına gittim.Herşey tahmin ettiğim gibiydi ve vitrinde o kadar güzel ayakkabılar vardı ki kendime iki çift daha aldım .

Bu yıl polaris ayakkabı modelleri bir harika .İyisimi sizde en yakın bir polaris mağazasına gidin ve bu harikaları görün.

Bir önceki yazımız olan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Ayakkabı Modelleri, bayan Ayakkabı Modelleri ve şık Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git