Mon Cheri Gelinlik Modelleri

Mon Cheri Gelinlik Modelleri

                Moda tasarımcılarının en ünlü modellerine ulaşmak isteyen gelin adayları, farklı tasarımları da gözden kaçırmayarak, mükemmel bir şekilde tercihlerini gerçekleştiriyorlar. Eğer ki standarttan uzak bir seçim yapabilmek istiyorsanız, 2016 sezon ürünleri olarak, sonbahar ve kış koleksiyonları ile mon cheri gelinlik modelleri sizlere yardımcı olabilir.

Havuz yaka gelinlikler

Çok farklı yaka seçeneği ile sunulurken, straplez gelinlikler artık çok standart düşüncelerini ortadan kaldırabilmek için, havuz yaka modellere göz atabilirsiniz. A tip ve prenses kesimler arasında tercihler yaparak, omuzlarında yer alan en güzel detaylı gelinliklerin sizler üzerinde boy göstermesini sağlayabilirsiniz.

Askılı gelinlikler

Son yıllarda straplez yaka çok tercih edilse de, bu modellere askılı olarak da ulaşabilirsiniz. Tabi ki askılı modeller çift ve tek askılı modeller olarak sizlere sunuluyor. Bunun yanı sıra, boyundan bağlamalı askılı modeller de oldukça şık ve mükemmel tasarımları ortaya koyarken, standarttan uzak bir güzellik sunabilir.

Balo tipi gelinlikler

Kendinizi bir baloda hissetmek ve o gecenin güzelliğini hissederek yaşamak istiyorsanız, balo kesim olan straplez yaka mon cheri gelinlik modelleri tam sizlere göre. Sadeliğe önem verilirken, göğüs hizasında yer alan hafif ama muhteşem tasarım dantel işlemeleri, daha şık olabilmenizde sizlere yardımcı olabilecektir.

Tabi ki bunların yanı sıra da balık etek kesimlerinden seçimlerinizi yaparak, denizkızı görünümlü olan dar kesim ürünlerden de şıklığı misafirlerinize hissettirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git